Конференц-зали на Шацьких озерах

За вашим запитом нічого не знайдено

Конференц-зали на Шацьких озерах.
Шацький район Волинської області


Шацькі озера, або Шацьке поозер’я – місце відпочинку і роботи в екологічно чистому регіоні Волинської області України, туристична перлина краю. Група включає 30 озер у Шацькому та Любомльському районах.

Серед цих лісових масивів побудовано чимало баз відпочинку і пансіонатів, будинків відпочинку і котеджів, де можна орендувати конференц-зал на Шацьких озерах (або приміщення, де є обладнання). Наприклад, у знаменитому пансіонаті на 600 спальних місць чи санаторії на 420 спальних місць. Щоправда, слід зазначити, що державні установи давно не реконструювалися, тому сервіс тут відповідний, а от приватний сектор пропонує доволі непогані конференц-зали на Шацьких озерах.

Місця відпочинку та розміщення в основному побудовані біля озер Піщане і Світязь. Як відомо, Світязь – друге за величиною в Україні. Це озеро глибше, ніж Азовське море, в 4 рази! Його ще називають «українським Байкалом». Шацькі озера – одна з найчистіших місцевостей в Україні.

Головною визначною пам’яткою Шацьких озер, безумовно, є самі озера. У 1983 році в районі був створений Шацький природний національний парк для охорони природи. Площа заповідника становить 32,5 тис. га. Туристи можуть відвідати еколого-пізнавальний маршрут «Лісова пісня» протяжністю 5,6 км.

Береги водойм пологі, тому вода прогрівається доволі швидко. Озера прозорі, хоча місцями є заболочені ділянки. Але якщо вийти на пляж і скупатися в озері, то навіть на глибині 8 м видно піщане дно. Приїхавши сюди, Ви гарантовано оздоровитесь. Усе налаштовує тут на те, щоб поєднати відпочинок із заходами в конференц-залах на Щацьких озерах.

Запрошуємо орендувати конференц-зали на Шацьких озерах!

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам