Конференц-зали на Шацьких озерах

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ БАЗИ ВІДПОЧИНКУ «ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР» (Шацькі озера)

Запрошуємо відвідати базу відпочинку «Галицький двір», розташовану на території Шацького національного парку неподалік від озера Світязь, що відображає неповторну красу Волинського краю. Ми раді запропонувати Вам комфортний відпочинок у поєднанні з організацією ділових зустрічей, корпоративних заходів і шоу-програм. До Ваших послуг пропонується конференц-зал на 40 осіб, проживання в номерах 18 різних комфортних категорій, харчування та СПА-зона! Читати далі...

Конференц-зали на Шацьких озерах.
Шацький район Волинської області


Шацькі озера, або Шацьке поозер’я – місце відпочинку і роботи в екологічно чистому регіоні Волинської області України, туристична перлина краю. Група включає 30 озер у Шацькому та Любомльському районах.

Серед цих лісових масивів побудовано чимало баз відпочинку і пансіонатів, будинків відпочинку і котеджів, де можна орендувати конференц-зал на Шацьких озерах (або приміщення, де є обладнання). Наприклад, у знаменитому пансіонаті на 600 спальних місць чи санаторії на 420 спальних місць. Щоправда, слід зазначити, що державні установи давно не реконструювалися, тому сервіс тут відповідний, а от приватний сектор пропонує доволі непогані конференц-зали на Шацьких озерах.

Місця відпочинку та розміщення в основному побудовані біля озер Піщане і Світязь. Як відомо, Світязь – друге за величиною в Україні. Це озеро глибше, ніж Азовське море, в 4 рази! Його ще називають «українським Байкалом». Шацькі озера – одна з найчистіших місцевостей в Україні.

Головною визначною пам’яткою Шацьких озер, безумовно, є самі озера. У 1983 році в районі був створений Шацький природний національний парк для охорони природи. Площа заповідника становить 32,5 тис. га. Туристи можуть відвідати еколого-пізнавальний маршрут «Лісова пісня» протяжністю 5,6 км.

Береги водойм пологі, тому вода прогрівається доволі швидко. Озера прозорі, хоча місцями є заболочені ділянки. Але якщо вийти на пляж і скупатися в озері, то навіть на глибині 8 м видно піщане дно. Приїхавши сюди, Ви гарантовано оздоровитесь. Усе налаштовує тут на те, щоб поєднати відпочинок із заходами в конференц-залах на Щацьких озерах.

Запрошуємо орендувати конференц-зали на Шацьких озерах!

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам