Конференц-зали Луцька

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ «РЕСТПАРК» (Луцьк)

Комплекс розташований за 9 км від Луцька з боку Рівного, в с. Струмівка, біля траси М08 (Н22). Пропонуємо великий і зручний конференц-зал на 40-120 місць (залежно від способу розсадки), кімнату для переговорів на 18 місць, проведення кава-брейків та фуршетів у ресторані на 200 місць, розміщення учасників конференцій (до 30 спальних місць, 14 номерів), організація їхнього дозвілля, трансфер. Кейтеринг: великий досвід організації та обслуговування різнопланових заходів, від 15 до 650 осіб. Комплексно підходимо до організації заходів. Обладнання: Wi-Fi, фліп-чарт, проектор, екран, презентер. Вигідні умови для постійних клієнтів. Територія в 2 га прикрашена ставком, де можна порибалити. Також пропонуємо гру в більярд, настільний теніс, пейнтбол, прогулянки на конях, екскурсії та інше.

Читати далі...

Конференц-зала Волинської торгово-промислової палати (Луцьк)

В адміністративному центрі Луцька до Ваших послуг конференц-зала на 30-80 місць, площею 90 кв.м. Зала оснащена конференц-обладнанням, працює бездротовий інтернет. Кава-брейки. Додаткові послуги: кейтеринг, вебінари, онлайн-трансляції, переклад, друк, фото- і відеозйомка, екскурсія містом. Можливість поселення в готелі за 300 м від території залу.

Читати далі...

Конференц-зал ресторанно-готельного комплексу «Зелений гай» (Луцьк)

За 11 км від Луцька, серед лісу, до Ваших послуг конференц-зал на 35 осіб, можливе мобільне розташування 350 осіб. Сучасне конференц-обладнання, бездротовий Інтернет. Фуршет, бізнес-ланч, кейтерінг. Ресторан: зали на 45, 60, 150 осіб. Мангал. У готелі є 18 затишних номерів, у тому числі люксових. Альтанки на 10-60 осіб, міні-зоопарк, дитячий майданчик.

Читати далі...

Конференц-зали КРЦ «Адреналін Сіті» (Луцьк)

У центрі Луцька унікальний простір для ділової комунікації надасть 7 конференц-залів місткістю від 40 до 300 осіб. Наявні сучасне конференц-обладнання, Wi-Fi. Організація кава-брейків, фуршетів, банкетів. Комплекс активних розваг: боулінг, кіно, більярд, лазертаг. Академія розвитку для дітей, батути та ін. Можливості для дозвілля малюків. Арт хостел на 100 спальних місць із затишною кухнею. Музеї тощо.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «УКРАЇНА» (Луцьк)

Сучасний елітний готель в серці Луцька біля кафедрального собору і драматичного театру радо прийме ділових людей. Для проведення тренінгів, семінарів і конференцій в готелі є 2 по-сучасному обладнані конференц-зали на 24-85 місць, а ресторан при готелі «Україна» з радістю запропонує Вам свої послуги: організацію кава-брейків, фуршетів, кейтерингу та прийомів. Також організовуємо цікаві екскурсійні програми та комплексне обслуговування.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ «ДИРЕКТОРІЯ» (Луцьк)

«Директорія» - сучасний бізнес-центр у центрі Луцька з широким спектром обслуговування та технічної підтримки. До Ваших послуг зручний конференц-зал на 120 осіб. Обладнання – мультимедійний проектор та великий екран, є широкосмуговий інтернет для онлайн-трансляцій, кондиціювання. Можливість організації кава-брейків, фуршетів. Вартість оренди залу – від 180 грн/год. до 250 грн/год., діє гнучка система знижок.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ЛУЦЬКА

Луцьк (іст. Лучеськ) – адміністративний центр Волинської області України з населенням в 214 тис. жителів. Одне з найдавніших міст Західної України, туристичний центр із безліччю архітектурних пам’яток поряд з іншими перлинами Західної України, такими, як Львів, Трускавець, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський. Для проведення конференцій є вибір конференц-залів у Луцьку.

Через місто проходять автотраси Н22, Р14. Економіку Луцька складають важка промисловість (машинобудування і металообробка), хімічна, будівельна, легка промисловість, деревообробка, харчова промисловість. Тому різні підприємства потребують оренди конференц-залів у Луцьку і поблизу від міста. Якщо є бажання замовників, організатори нададуть також необхідне презентаційне обладнання для зручності подачі інформації. Екран і мультимедіапроектор допоможуть візуалізувати інформацію, звукове обладнання допоможе учасникам краще чути доповідачів.

Деякі конференц-зали Луцька підходять не тільки для ділових заходів, а й, наприклад, для банкетів або навіть перегляду футбольних матчів. Оренда конференц-залів у Луцьку передбачає також організацію кава-брейків – легких «перекусів», що складаються, в основному, з чаю / кави, печива або цукерок. Кава-брейки в конференц-залах Луцька та інших містах давно стали традицією, коли учасники можуть обговорити між собою справи або уточнити незрозумілі моменти презентації у доповідачів.

Для того, щоб організувати захід на вищому рівні, краще замовити послуги професіоналів, які: підберуть місткий конференц-зал у Луцьку (аудиторію, комп’ютерний зал, конгрес-хол), подбають про бронювання номерів і харчуванні, трансфери, організують розваги для учасників, «teambuilding» (рольові та навчальні ігри, активний відпочинок). Крім того, Ви завжди можете орендувати все необхідне обладнання, а також замовити поліграфічну і сувенірну продукцію (портфель учасника). Хороші організатори подбають про захід і зроблять все щонайшвидше!