Волинська область

Конференц-зал ресторанно-готельного комплексу «Nester-House» (Волинська обл.)

На Волині, в Шацькому р-ні, біля мальовничого озера Світязь, до Ваших послуг конференц-зал на 100 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Ресторан на 100 місць, можливе 3-разове харчування, організація кава-брейків, фуршетів. У готелі 23 номери різної категорії на 72 особи, у вартість включені сніданки. Паркування.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ «РЕСТПАРК» (Волинська обл.)

Комплекс розташований за 9 км від Луцька з боку Рівного, в с. Струмівка, біля траси М08 (Н22). Пропонуємо великий і зручний конференц-зал на 40-120 місць (залежно від способу розсадки), кімнату для переговорів на 18 місць, проведення кава-брейків та фуршетів у ресторані на 200 місць, розміщення учасників конференцій (до 30 спальних місць, 14 номерів), організація їхнього дозвілля, трансфер. Кейтеринг: великий досвід організації та обслуговування різнопланових заходів, від 15 до 650 осіб. Комплексно підходимо до організації заходів. Обладнання: Wi-Fi, фліп-чарт, проектор, екран, презентер. Вигідні умови для постійних клієнтів. Територія в 2 га прикрашена ставком, де можна порибалити. Також пропонуємо гру в більярд, настільний теніс, пейнтбол, прогулянки на конях, екскурсії та інше.

Читати далі...

Конференц-зала Волинської торгово-промислової палати (Волинська обл.)

В адміністративному центрі Луцька до Ваших послуг конференц-зала на 30-80 місць, площею 90 кв.м. Зала оснащена конференц-обладнанням, працює бездротовий інтернет. Кава-брейки. Додаткові послуги: кейтеринг, вебінари, онлайн-трансляції, переклад, друк, фото- і відеозйомка, екскурсія містом. Можливість поселення в готелі за 300 м від території залу.

Читати далі...

Конференц-зал ресторанно-готельного комплексу «Зелений гай» (Волинська обл.)

За 11 км від Луцька, серед лісу, до Ваших послуг конференц-зал на 35 осіб, можливе мобільне розташування 350 осіб. Сучасне конференц-обладнання, бездротовий Інтернет. Фуршет, бізнес-ланч, кейтерінг. Ресторан: зали на 45, 60, 150 осіб. Мангал. У готелі є 18 затишних номерів, у тому числі люксових. Альтанки на 10-60 осіб, міні-зоопарк, дитячий майданчик.

Читати далі...

Конференц-зал готельно-ресторанного комплексу «Зелений гай» (Волинська обл.)

Волинь, поблизу від Шацьких озер (11 км по трасі Луцьк-Ковель). До Ваших послуг конференц-зал на 35 місць (мобільне розміщення - 130 місць), оснащений всім необхідним конференц-обладнанням. Працює бездротовий інтернет. Ресторан європейської кухні, бенкетні зали на 150, 60, 45 місць. Мангал. Для постояльців - 18 сучасних номерів. Також на території готелю: 9 альтанок на 10, 25, 60 і 70 місць, міні-зоопарк, дитячий майданчик, баскетбол, настільний теніс, бадмінтон та ін.

Читати далі...

Конференц-зал «Lago Casa (Pulmo Lake Resort)» (Волинська обл.)

Волинь, Шацькі озера. На березі озера Світязь до Ваших послуг конференц-зал на 32 особи. Наявне повне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Ресторан, кухні. Також у нас відкритий басейн, дитячий майданчик. Є два гостьових будинки, комфортабельні номери, в тому числі класу люкс. Паркінг.

Читати далі...

Конференц-зали КРЦ «Адреналін Сіті» (Волинська обл.)

У центрі Луцька унікальний простір для ділової комунікації надасть 7 конференц-залів місткістю від 40 до 300 осіб. Наявні сучасне конференц-обладнання, Wi-Fi. Організація кава-брейків, фуршетів, банкетів. Комплекс активних розваг: боулінг, кіно, більярд, лазертаг. Академія розвитку для дітей, батути та ін. Можливості для дозвілля малюків. Арт хостел на 100 спальних місць із затишною кухнею. Музеї тощо.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «УКРАЇНА» (Волинська обл.)

Сучасний елітний готель в серці Луцька біля кафедрального собору і драматичного театру радо прийме ділових людей. Для проведення тренінгів, семінарів і конференцій в готелі є 2 по-сучасному обладнані конференц-зали на 24-85 місць, а ресторан при готелі «Україна» з радістю запропонує Вам свої послуги: організацію кава-брейків, фуршетів, кейтерингу та прийомів. Також організовуємо цікаві екскурсійні програми та комплексне обслуговування.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ «ДИРЕКТОРІЯ» (Волинська обл.)

«Директорія» - сучасний бізнес-центр у центрі Луцька з широким спектром обслуговування та технічної підтримки. До Ваших послуг зручний конференц-зал на 120 осіб. Обладнання – мультимедійний проектор та великий екран, є широкосмуговий інтернет для онлайн-трансляцій, кондиціювання. Можливість організації кава-брейків, фуршетів. Вартість оренди залу – від 180 грн/год. до 250 грн/год., діє гнучка система знижок.

Читати далі...

Волинська область