Конференц-зали у Вінниці

Конференц-зал освітнього простору «POSTERUM» (Вінниця)

У центрі Вінниці, в одному з новітніх хабів міста, до Ваших послуг конференц-зал на 100 осіб. Крім стільців надаються комфортні пуфи, столи, сучасне конференц-обладнання. Працює бездротовий інтернет. Організація кава-брейків. Наші адміністратори зроблять все можливе, щоб Ваш захід пройшов на ура! 

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО КОМПЛЕКСУ «АРИСТОКРАТ» (Вінниця)

У центрі Вінниці 3-поверховий готельно-ресторанний комплекс надає конференц-зал на 50 осіб і зал на 100 посадочних місць для найрізноманітніших заходів, як ділових, так і святкових. Сервіс європейського рівня та європейська кухня порадують найвимогливіших гостей, організовуються кава-брейки, бізнес-ланчі. На 2-му і 3-му поверхах вас очікують 20 готельних номерів категорій: «Стандарт-клас», «Поліпшений стандарт», «Напівлюкс», «Люкс». Сніданок входить у вартість проживання, обід і вечеря - за запитом, за необхідності - замовлення з ресторану в номер. Ресторан працює з 11-00 до 23-00 без вихідних.

Читати далі...

Конференц-зал ТРЦ «Мегамолл» (Вінниця)

ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці запрошує орендувати на 3-му поверсі новий конференц-зал на 120 місць (площа - 140 кв. м). Пропонуємо індивідуальну організацію, допомогу бізнес-тренера. Конференція або тренінг пройдуть успішно завдяки системі кондиціонування і необхідній апаратурі: відеопроєктор, мікрофон, музичного обладнання, колонки, фліп-чарт, телевізор і wi-fi. ТРЦ дозволяє різноманітно провести і неофіційну частину заходу. «Мегамолл» має доріжки для боулінгу, столи для більярду та настільного тенісу, каток тощо. Також учасникам будуть забезпечені перерви на каву, банкети (понад 500 місць) і фуршети.

Читати далі...

Конференц-зал гостинного дому «Затишок» (Вінниця)

У центрі Вінниці, за 15 хв. їзди від 2-х автовокзалів і залізниці, до Ваших послуг простора конференц-зала на 30-60 місць. Безкоштовно надається все необхідне конференц-обладнання, Wі-Fі. За окрему плату проводяться кава-брейки, фуршети і банкети. У ресторані ВІП-кімнати на 10 і 20 місць, зали на 50 і 100 місць, кухня українська та європейська. Спортбар. Всього 22 комфортабельних номери на 50 осіб, від одномісних до класу «Люкс», у вартість проживання включений сніданок. Більярд. Цілодобово охороняється автостоянка (входить у вартість проживання).

Читати далі...

Конференц-зали туристичного комплексу «ПОДІЛЛЯ» (Вінниця)

«Поділля» – готель 3*, який знаходиться в діловому центрі Вінниці. Пропонуємо всі умови для проведення презентацій, тренінгів, конференцій та ін. Бізнес-центр на 15 місць і 3 конференц-зали місткістю 30, 48 і 250 осіб. Усі зали обладнані кондиціонуванням і зручними кріслами. Також до переліку устаткування входить стереосистема, офісна та комп’ютерна техніка, високошвидкісний інтернет, аудіо- і відеотехніка, міжнародний телефонний зв'язок, радіомікрофон та ін.

Читати далі...

Тентові конструкції компанії «Ambience» (Вінниця)

Компанія «Ambience» (Одеса) надає послуги у Вінницькій області з продажу та оренди швидкозбірних конструкцій для проведення будь-яких заходів (виставок, прес-конференцій, урочистостей, змагань та ін.). Площею від 25 до 2000 кв. м. Монтаж тентів для сезонних майданчиків (кафе, ресторанів), спортивних споруд, складів та ін. якнайшвидший. Організація заходів «під ключ», установка на будь-якій поверхні. Друк реклами на тентах. Усе необхідне обладнання. Читати далі...

Вінниця – одне з розвинених промислових міст і культурних центрів України. У Вінниці розташовано багато організацій, які регулярно проводять конференції, в тому числі й міжнародні, а також у Вінниці достатній вибір конференц-залів у готелях і бізнес-центрах. Багато комерційних структур проводять не лише конференції, а й семінари та тренінги для свого персоналу і партнерів, для яких потрібна оренда конференц-залу у Вінниці. Вінниця відома ще й своїми пам’ятками архітектури та суперсучасним світло-музичним фонтаном, рівних якому в Європі немає. Сприятлива атмосфера, привітні люди, можливості для організації культурних програм для учасників конференцій сприяють розвитку Вінниці як регіонального конференц-центру. Саме тому тут продовжують будуватися і розвивають свою діяльність готелі та бізнес-центри з конференц-залами.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам