Конференц-зали у Вінниці

Конференц-зал готелю «Добродій» (Вінниця)

У центрі Вінниці до Ваших послуг конференц-зал на 50 осіб, площею 70 кв.м. Наявне сучасне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Ресторан на 50-60 осіб, лобі-бар. СПА: фінська сауна, кращий у місті критий басейн, циркулярний душ, кімната відпочинку. Для постояльців у нас 56 затишних номерів від класу «Економ» до категорії «Люкс». Мінімаркет у готелі дозволить придбати необхідні продукти. Пральня. Парковка, замовлення автомобіля і багато інших послуг.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО КОМПЛЕКСУ «АРИСТОКРАТ» (Вінниця)

У центрі Вінниці 3-поверховий готельно-ресторанний комплекс надає конференц-зал на 50 осіб і зал на 100 посадочних місць для найрізноманітніших заходів, як ділових, так і святкових. Сервіс європейського рівня та європейська кухня порадують найвимогливіших гостей, організовуються кава-брейки, бізнес-ланчі. На 2-му і 3-му поверхах вас очікують 20 готельних номерів категорій: «Стандарт-клас», «Поліпшений стандарт», «Напівлюкс», «Люкс». Сніданок входить у вартість проживання, обід і вечеря - за запитом, за необхідності - замовлення з ресторану в номер. Ресторан працює з 11-00 до 23-00 без вихідних.

Читати далі...

Конференц-зал ТРЦ «Мегамолл» (Вінниця)

ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці запрошує орендувати на 3-му поверсі новий конференц-зал на 150 місць (площа - 140 кв. м). Пропонуємо індивідуальну організацію, допомогу бізнес-тренера. Конференція або тренінг пройдуть успішно завдяки системі кондиціонування і необхідній апаратурі: відеопроєктор, мікрофон, музичного обладнання, колонки, фліп-чарт і wi-fi. ТРЦ дозволяє різноманітно провести і неофіційну частину заходу. «Мегамолл» має доріжки для боулінгу, столи для більярду та настільного тенісу, каток тощо. Також учасникам будуть забезпечені перерви на каву, банкети (понад 500 місць) і фуршети.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «ОПТІМА ВІННИЦЯ» (Вінниця)

До Ваших послуг 3 конференц-зали з місткістю на 73, 76, 95 місць. У приміщеннях можливе проведення будь-якої корпоративної події, зали оформляються у форматі заходу, пропонуються різні схеми розміщення столів. Професійне обладнання: проектор, екран, фліп-чарти, мікрофон. У наявності Wi-Fi. Надаються послуги харчування, кава-брейки, фуршети, обіди, вечері, високий рівень обслуговування заходів будь-якого рівня складності. Послуги бізнес-центру (копіювання, сканування і друк документів), транспортні послуги. Номерний фонд: 84 номери категорії від «Стандарт» до «Суперіор».

Читати далі...

Конференц-зал ресторану «PLATINUM» (Вінниця)

У Вінниці, в р-ні муніципального ринку, до Ваших послуг конференц-зал на 35 посадочних місць. Наявне конференц-обладнання, Wi-Fi, зручні меблі. Кава-брейки, фуршети. Зал ідеально підійде для банкетів, весіль, корпоративних вечірок, ювілеїв, днів народжень та ін. урочистих подій. Європейська й українська кухні. Парковка. Читати далі...

Конференц-зали туристичного комплексу «ПОДІЛЛЯ» (Вінниця)

«Поділля» – готель 3*, який знаходиться в діловому центрі Вінниці. Пропонуємо всі умови для проведення презентацій, тренінгів, конференцій та ін. Бізнес-центр на 15 місць і 3 конференц-зали місткістю 30, 48 і 250 осіб. Усі зали обладнані кондиціонуванням і зручними кріслами. Також до переліку устаткування входить стереосистема, офісна та комп’ютерна техніка, високошвидкісний інтернет, аудіо- і відеотехніка, міжнародний телефонний зв'язок, радіомікрофон та ін.

Читати далі...

Тентові конструкції компанії «Ambience» (Вінниця)

Компанія «Ambience» (Одеса) надає послуги у Вінницькій області з продажу та оренди швидкозбірних конструкцій для проведення будь-яких заходів (виставок, прес-конференцій, урочистостей, змагань та ін.). Площею від 25 до 2000 кв. м. Монтаж тентів для сезонних майданчиків (кафе, ресторанів), спортивних споруд, складів та ін. якнайшвидший. Організація заходів «під ключ», установка на будь-якій поверхні. Друк реклами на тентах. Усе необхідне обладнання. Читати далі...

Вінниця – одне з розвинених промислових міст і культурних центрів України. У Вінниці розташовано багато організацій, які регулярно проводять конференції, в тому числі й міжнародні, а також у Вінниці достатній вибір конференц-залів у готелях і бізнес-центрах. Багато комерційних структур проводять не лише конференції, а й семінари та тренінги для свого персоналу і партнерів, для яких потрібна оренда конференц-залу у Вінниці. Вінниця відома ще й своїми пам’ятками архітектури та суперсучасним світло-музичним фонтаном, рівних якому в Європі немає. Сприятлива атмосфера, привітні люди, можливості для організації культурних програм для учасників конференцій сприяють розвитку Вінниці як регіонального конференц-центру. Саме тому тут продовжують будуватися і розвивають свою діяльність готелі та бізнес-центри з конференц-залами.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам