Вінницька область

UBI Конференц Хол – «INSPIRATION» (Вінницька обл.)

У Вінницькому р-ні, в с. Миколаївка, до Ваших послуг івент-майданчик на території заміського комплексу із сучасним конференц-залом на 130 осіб на 2-му поверсі. Сучасне конференц-обладнання, працює інтернет. Зал має вихід на відкриту терасу площею 116 кв.м, яка влітку ідеально підійде для кейтерингу. СПА (відкриття влітку 2023 р.). Мотель на 100 осіб, будиночки для проживання (2-8 осіб).

Читати далі...

Конференц-зал ТОВ «Кріп-Мет» (Вінницька обл.)

У Вінниці, поряд з автовокзалом, на 2-му поверсі в 3-поверховому будинку до Ваших послуг просторий конференц-зал на 60 місць (площа 90 кв.м), із сучасним стильним дизайном та всім необхідним конференц-обладнанням. Працює бездротовий інтернет. Обладнана кухня, 2 санвузли. Парковка на 10 автомісць, необмежена парковка на вулиці. Зручна транспортна розв'язка.

Читати далі...

Конференц-зали туристичного комплексу «ПОДІЛЛЯ» (Вінницька обл.)

Туристичний комплекс «Поділля» знаходиться в діловому центрі Вінниці. Пропонуємо всі умови для проведення презентацій, тренінгів, конференцій та ін. 3 конференц-зали місткістю 30, 48 і 200 осіб. Усі зали обладнані кондиціонуванням і зручними кріслами. Також до переліку устаткування входить стереосистема, офісна та комп’ютерна техніка, високошвидкісний інтернет, аудіо- і відеотехніка, міжнародний телефонний зв'язок, радіомікрофон та ін.

Читати далі...

Конференц-зали культурного центру «Галерея XXI» (Вінницька обл.)

В історичному центрі Вінниці, неподалік від обласної адміністрації та колишнього кінотеатру ім. Коцбінского, до Ваших послуг конференц-зал-трансформер на 150 місць, ВІП-кімната для переговорів на 12 місць. Завдяки елементам трансформації можливе проведення заходів будь-якого формату. Наявне сучасне конференц-обладнання, є доступ до інтернету.

Читати далі...

Конференц-зал освітнього простору «POSTERUM» (Вінницька обл.)

У центрі Вінниці, в одному з новітніх хабів міста, до Ваших послуг конференц-зал на 100 осіб. Крім стільців надаються комфортні пуфи, столи, сучасне конференц-обладнання. Працює бездротовий інтернет. Організація кава-брейків. Наші адміністратори зроблять все можливе, щоб Ваш захід пройшов на ура! 

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО КОМПЛЕКСУ «АРИСТОКРАТ» (Вінницька обл.)

У центрі Вінниці 3-поверховий готельно-ресторанний комплекс надає конференц-зал на 50 осіб і зал на 100 посадочних місць для найрізноманітніших заходів, як ділових, так і святкових. Сервіс європейського рівня та європейська кухня порадують найвимогливіших гостей, організовуються кава-брейки, бізнес-ланчі. На 2-му і 3-му поверхах вас очікують 20 готельних номерів категорій: «Стандарт-клас», «Поліпшений стандарт», «Напівлюкс», «Люкс». Сніданок входить у вартість проживання, обід і вечеря - за запитом, за необхідності - замовлення з ресторану в номер. Ресторан працює з 11-00 до 23-00 без вихідних.

Читати далі...

Конференц-зал ТРЦ «Мегамолл» (Вінницька обл.)

ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці запрошує орендувати на 3-му поверсі новий конференц-зал на 120 місць (площа - 140 кв. м). Пропонуємо індивідуальну організацію, допомогу бізнес-тренера. Конференція або тренінг пройдуть успішно завдяки системі кондиціонування і необхідній апаратурі: відеопроєктор, мікрофон, музичного обладнання, колонки, фліп-чарт, телевізор і wi-fi. ТРЦ дозволяє різноманітно провести і неофіційну частину заходу. «Мегамолл» має доріжки для боулінгу, столи для більярду та настільного тенісу, каток тощо. Також учасникам будуть забезпечені перерви на каву, банкети (понад 500 місць) і фуршети.

Читати далі...

Тентові конструкції компанії «Ambience» (Вінницька обл.)

Компанія «Ambience» (Одеса) надає послуги у Вінницькій області з продажу та оренди швидкозбірних конструкцій для проведення будь-яких заходів (виставок, прес-конференцій, урочистостей, змагань та ін.). Площею від 25 до 2000 кв. м. Монтаж тентів для сезонних майданчиків (кафе, ресторанів), спортивних споруд, складів та ін. якнайшвидший. Організація заходів «під ключ», установка на будь-якій поверхні. Друк реклами на тентах. Усе необхідне обладнання. Читати далі...

Вінницька область.