Вінницька область

Конференц-зал освітнього простору «POSTERUM» (Вінницька обл.)

У центрі Вінниці, в одному з новітніх хабів міста, до Ваших послуг конференц-зал на 100 осіб. Крім стільців надаються комфортні пуфи, столи, сучасне конференц-обладнання. Працює бездротовий інтернет. Організація кава-брейків. Наші адміністратори зроблять все можливе, щоб Ваш захід пройшов на ура! 

Читати далі...

Конференц-зал клінічного санаторію «Авангард» (Вінницька обл.)

У місті Немирів Вінницької області, на території дендропарку, до Ваших послуг конференц-зал на 100 місць. Також у сучасному палаці культури надається кіноконцертний зал на 600 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, інтернет. Їдальня - 2-х поверховий будинок, на 1-му поверсі зал на 200 місць, на 2-му поверсі зал на 250 місць і зал ресторанного харчування на 40 місць. У меню широкий асортимент рибних і м'ясних страв, дієтичні страви. Основні профілі: лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, нервової системи, органів дихання, ендокринної системи, захворювання шкіри. Критий басейн. Номери від категорії «Стандарт» до класу «Люкс». Риболовля, екскурсії, дискотеки, концерти зірок естради. Бібліотека, музейні кімнати.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО КОМПЛЕКСУ «АРИСТОКРАТ» (Вінницька обл.)

У центрі Вінниці 3-поверховий готельно-ресторанний комплекс надає конференц-зал на 50 осіб і зал на 100 посадочних місць для найрізноманітніших заходів, як ділових, так і святкових. Сервіс європейського рівня та європейська кухня порадують найвимогливіших гостей, організовуються кава-брейки, бізнес-ланчі. На 2-му і 3-му поверхах вас очікують 20 готельних номерів категорій: «Стандарт-клас», «Поліпшений стандарт», «Напівлюкс», «Люкс». Сніданок входить у вартість проживання, обід і вечеря - за запитом, за необхідності - замовлення з ресторану в номер. Ресторан працює з 11-00 до 23-00 без вихідних.

Читати далі...

Конференц-зал ТРЦ «Мегамолл» (Вінницька обл.)

ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці запрошує орендувати на 3-му поверсі новий конференц-зал на 120 місць (площа - 140 кв. м). Пропонуємо індивідуальну організацію, допомогу бізнес-тренера. Конференція або тренінг пройдуть успішно завдяки системі кондиціонування і необхідній апаратурі: відеопроєктор, мікрофон, музичного обладнання, колонки, фліп-чарт, телевізор і wi-fi. ТРЦ дозволяє різноманітно провести і неофіційну частину заходу. «Мегамолл» має доріжки для боулінгу, столи для більярду та настільного тенісу, каток тощо. Також учасникам будуть забезпечені перерви на каву, банкети (понад 500 місць) і фуршети.

Читати далі...

Конференц-зал гостинного дому «Затишок» (Вінницька обл.)

У центрі Вінниці, за 15 хв. їзди від 2-х автовокзалів і залізниці, до Ваших послуг простора конференц-зала на 30-60 місць. Безкоштовно надається все необхідне конференц-обладнання, Wі-Fі. За окрему плату проводяться кава-брейки, фуршети і банкети. У ресторані ВІП-кімнати на 10 і 20 місць, зали на 50 і 100 місць, кухня українська та європейська. Спортбар. Всього 22 комфортабельних номери на 50 осіб, від одномісних до класу «Люкс», у вартість проживання включений сніданок. Більярд. Цілодобово охороняється автостоянка (входить у вартість проживання).

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «ОПТІМА ВІННИЦЯ» (Вінницька обл.)

До Ваших послуг 3 конференц-зали з місткістю на 73, 76, 95 місць. У приміщеннях можливе проведення будь-якої корпоративної події, зали оформляються у форматі заходу, пропонуються різні схеми розміщення столів. Професійне обладнання: проектор, екран, фліп-чарти, мікрофон. У наявності Wi-Fi. Надаються послуги харчування, кава-брейки, фуршети, обіди, вечері, високий рівень обслуговування заходів будь-якого рівня складності. Послуги бізнес-центру (копіювання, сканування і друк документів), транспортні послуги. Номерний фонд: 84 номери категорії від «Стандарт» до «Суперіор».

Читати далі...

Тентові конструкції компанії «Ambience» (Вінницька обл.)

Компанія «Ambience» (Одеса) надає послуги у Вінницькій області з продажу та оренди швидкозбірних конструкцій для проведення будь-яких заходів (виставок, прес-конференцій, урочистостей, змагань та ін.). Площею від 25 до 2000 кв. м. Монтаж тентів для сезонних майданчиків (кафе, ресторанів), спортивних споруд, складів та ін. якнайшвидший. Організація заходів «під ключ», установка на будь-якій поверхні. Друк реклами на тентах. Усе необхідне обладнання. Читати далі...

Вінницька область.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам