Конференц-зали в Сарнах

Конференц-зал готельно-паркового комплексу «Варшавський» (Сарни)

В м. Сарни (Рівненська обл.) до Ваших послуг конференц-зал на 60 місць з новітнім конференц-обладнанням, працює бездротовий інтернет. Бізнес-ланчі та кава-брейки. Ресторан на 120 місць, банкетний зал на 30 місць з каміном. Лаунж-зона приємно здивує атмосферою і багатою бібліотекою. СПА-центр: хамам і російська лазня, дорослий і дитячий басейн, джакузі, релакс-кімната, фітнес-бар. У готелі 28 номерів, в тому числі класу Люкс. Тренажерний зал, тенісний корт.

Читати далі...

Сарни – чудове місто за 90 км від Рівного і за 63 км від Білорусі. Це перлина Західного Полісся, де колись водилося безліч Сарн, на що натякає також герб міста. Люди селилися тут з прадавніх часів, адже тутешні ліси тішили дичиною, а річки – рибою. Пізніше Сарни завдяки залізниці, побудованій в 19 столітті, перетворилися на місто, і тепер конференц-зали в Сарнах завдяки розвиненій інфраструктурі й помірним цінам приємно здивують тих, хто може оцінити справжній стиль. Потяги відвезуть із Сарн до Львова, Варшави, Брест, Ригу ... конференц-зали Сарн також залишать після себе гарні враження. Крім того, тут чудові готелі і ресторани.

Це місто, де побувало безліч відомих діячів, у тому числі автор «Пригод бравого вояка Швейка» Я. Гашек. Місто знає не з чуток і письменника Бориса Шведа, і нобелівського лауреата в галузі фізики Григорія Шарпака. Оренда конференц-залу Сарн дозволить Вам і гостям Вашого заходу опинитися в компанії креативних людей. Багато конференц-залів Сарни пропонують нові, або з якісним ремонтом, усі вони відповідають останнім вимогам стандартів, адже сюди приїжджає безліч людей із закордону.

Оренда конференц-залу в Сарнах - це те, що треба для успішної справи!