Конференц-зали Рівного

Конференц-зали готелю «МИР» (Рівне)

Хоч якою би була мета Вашого приїзду до Рівного – бізнес чи дозвілля – привітний персонал найкращого готелю міста зробить усе, аби Ваш візит став незабутнім. Конференції, прийоми, наради, презентації – все це і будь-які інші офіційні заходи Ви зможете провести в обладнаному конференц-залі на 120 місць. Ресторан європейської кухні на 70 місць, затишні номери, паркінг, Wi-Fi задовольнять потреби ділових гостей. Бізнес-ланчі, кава-брейки, фуршети, банкети.

Читати далі...

Прекрасне місто на річці Устя також має сучасні конференц-зали в Рівному. Вперше згадка про нього датується 1283 роком, Магдебурзьке право воно отримує 1492 року. Колись Рівне було під владою Литви, Галицько-Волинського князівства, Речі Посполитої, а сьогодні це обласний центр Рівненської області з конференц-залами в Рівному. Це невелике місто (близько 250 тис. осіб). Має філармонію, театри, зоопарк, музеї та інші культурні об'єкти.

Конференц-зали Рівного призначені для проведення різноманітних ділових зустрічей, презентацій і конференцій. У місті працюють різноманітні підприємства (швейні, завод високовольтної апаратури, «РівнеАзот», «Рівнезалізобетон», домобудівний комбінат, «Рівнедерев», видобуток бурштину і виготовлення ювелірних виробів та ін.), завдяки яким ділові люди орендують конференц-зали в Рівному, влаштовуючи корпоративні та ділові заходи. Також до Рівного приїжджають з усієї України, щоб дізнатися більше про історію цього регіону або ж у ділових цілях.