Конференц-зали у Трускавці

Конференц-зал готелю «Green Park Hotel & SPA» (Трускавець)

У центрі відомого курорту Трускавця (Львівська обл.) до Ваших послуг світлий і просторий конференц-зал на 70 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Організовуються кава-брейки, ланчі та вечері в ресторані. СПА: сауна, критий басейн. Для постояльців готель надасть 35 номерів, усі номери з балконом. З додаткових послуг: запрошення преси, екскурсії та ін.

Читати далі...

Конференц-зали готельного комплексу «Geneva» (Трускавець)

Українська мережа готелів «Royal Hotels & SPA Resorts» надає найкращі умови для бізнесу в готелях Києва та Трускавця. Для бізнес-заходів санаторно-курортний комплекс «Geneva» у Трускавці надає 3 зали місткістю до 400 осіб одночасно, серед яких: «Grand» та «Concert Hall» до 325 місць, конференц-зал на 200 місць. Структура локацій дозволяє організувати різні варіанти розташування гостей. Зали обладнані сучасною технікою і відповідають світовим стандартам організації ділових зустрічей. Загальний номерний фонд комплексу: 344 номери. До послуг гостей ресторани і бари на будь-який смак, а також СПА-комплекс. Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «MIROTEL RESORT & SPA» 5* (Трускавець)

Готель у серці бальнеологічного курорту Трускавця пропонує не тільки СПА та оздоровлення в медичному центрі «Мед-Палас», а й конференц-сервіс. Сучасний бізнес-центр «Renaissance» може прийняти до 200 осіб. Тут є все для бізнес-зустрічей і окрема кімната переговорів. До Ваших послуг аудіо- і відеоапаратура, рідкокристалічні телевізори - новинки останнього покоління. У готелі присутній WI-FI. Конференц-зал передбачає відповідне до заходу розташування меблів. Зал можна розділити на два окремих. Готель дозволяє розмістити всіх учасників масштабних заходів (184 номери).

Читати далі...

Трускавець – місто Львівської області, у Карпатських горах. З XIX століття це місто було відоме як бальнеологічний курорт і донині має популярність. Оренда конференц-залів Трускавця доступна практично скрізь. Сюди приїжджають відпочивати і лікуватися не лише з України, а й з усього світу.

Для всіх відпочивальників представлені сучасно оснащені конференц-зали Трускавця, де можна провести захід будь-якого масштабу. Озеленена територія готелів, у яких розташовані конференц-зали Трускавця, сприятиме налагодженню дружніх стосунків із діловими партнерами. Також усі ділові люди можуть скористатись послугами розміщення та різноманітними конференц-послугами, поїсти смачні страви карпатської та європейської кухонь.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам