Конференц-зали у Трускавці

Конференц-зал готельного комплексу «Алькор» (Трускавець)

Львівщина, м. Трускавець. Пропонуємо новий конференц-зал на 50 осіб (площею 55 кв.м) із сучасним конференц-обладнанням і Wi-Fi. Ресторан на 35 осіб на 1-му поверсі забезпечить фуршетом, бізнес-ланчем, кава-паузою, ланч-боксом, можлива організація банкету. Страви української і європейської кухні. Оздоровчий центр, фінська сауна, бювет мінеральних вод. Номери різних категорій, у тому числі класу «Люкс». Організовуємо екскурсії.

Читати далі...

Конференц-зал готелю «Green Park Hotel & SPA» (Трускавець)

У центрі відомого курорту Трускавця (Львівська обл.) до Ваших послуг світлий і просторий конференц-зал на 70 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Організовуються кава-брейки, ланчі та вечері в ресторані. СПА: сауна, критий басейн. Для постояльців готель надасть 35 номерів, усі номери з балконом. З додаткових послуг: запрошення преси, екскурсії та ін.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «MIROTEL RESORT & SPA» 5* (Трускавець)

Готель у серці бальнеологічного курорту Трускавця пропонує не тільки СПА та оздоровлення в медичному центрі «Мед-Палас», а й конференц-сервіс. Сучасний бізнес-центр «Renaissance» може прийняти до 200 осіб. Тут є все для бізнес-зустрічей і окрема кімната переговорів. До Ваших послуг аудіо- і відеоапаратура, рідкокристалічні телевізори - новинки останнього покоління. У готелі присутній WI-FI. Конференц-зал передбачає відповідне до заходу розташування меблів. Зал можна розділити на два окремих. Готель дозволяє розмістити всіх учасників масштабних заходів (184 номери).

Читати далі...

Трускавець – місто Львівської області, у Карпатських горах. З XIX століття це місто було відоме як бальнеологічний курорт і донині має популярність. Оренда конференц-залів Трускавця доступна практично скрізь. Сюди приїжджають відпочивати і лікуватися не лише з України, а й з усього світу.

Для всіх відпочивальників представлені сучасно оснащені конференц-зали Трускавця, де можна провести захід будь-якого масштабу. Озеленена територія готелів, у яких розташовані конференц-зали Трускавця, сприятиме налагодженню дружніх стосунків із діловими партнерами. Також усі ділові люди можуть скористатись послугами розміщення та різноманітними конференц-послугами, поїсти смачні страви карпатської та європейської кухонь.