Конференц-зали у Трускавці

Конференц-зали санаторно-курортного комплексу «Трускавець 365» (Трускавець)

У центрі Трускавця (Львівська обл.) До Ваших послуг 4 конференц-зали на 20-200 місць залежно від варіанту розсадки. Наявне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Всі зали також можуть трансформуватися в банкетні, де організовуються і банкети, і кава-брейки, і фуршети, й ін. За 15 км від Трускавця, на гірськолижному курорті Крутогора надається великий багатофункціональний зал на 120 місць із чудовим краєвидом з вікон. Курорт працює 365 днів на рік. Для постояльців у нас 270 комфортабельних номерів різних категорій. Бювет з лікувальними водами Трускавця та сучасний медцентр. Організація екскурсій.

Читати далі...

Конференц-зал готелю «Green Park Hotel & SPA» (Трускавець)

У центрі відомого курорту Трускавця (Львівська обл.) до Ваших послуг світлий і просторий конференц-зал на 70 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Організовуються кава-брейки, ланчі та вечері в ресторані. СПА: сауна, критий басейн. Для постояльців готель надасть 35 номерів, усі номери з балконом. З додаткових послуг: запрошення преси, екскурсії та ін.

Читати далі...

Трускавець – місто Львівської області, у Карпатських горах. З XIX століття це місто було відоме як бальнеологічний курорт і донині має популярність. Оренда конференц-залів Трускавця доступна практично скрізь. Сюди приїжджають відпочивати і лікуватися не лише з України, а й з усього світу.

Для всіх відпочивальників представлені сучасно оснащені конференц-зали Трускавця, де можна провести захід будь-якого масштабу. Озеленена територія готелів, у яких розташовані конференц-зали Трускавця, сприятиме налагодженню дружніх стосунків із діловими партнерами. Також усі ділові люди можуть скористатись послугами розміщення та різноманітними конференц-послугами, поїсти смачні страви карпатської та європейської кухонь.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам