Конференц-зали у Східниці

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ КУРОРТНОГО ГОТЕЛЮ «КИЇВСЬКА РУСЬ-СХІДНИЦЯ» 4* (Східниця)

Наш 4-зірковий курортний готель запрошує гостей, охочих поєднувати ділові заходи з відмінним відпочинком та оздоровленням, у мальовничому куточку північно-східних схилів Карпат, в бальнеологічному курортному селищі Східниця. Обладнаний конференц-зал на 22 місця, кіно-конференц-зал на 40 місць для проведення ділових зустрічей, семінарів і конференцій, кваліфікований персонал, розвинена інфраструктура, а також усі умови для відпочинку і лікування не залишать Вас байдужими.

Читати далі...

Конференц-зал «TAOR Karpaty Resort and Spa» 4* (Східниця)

У Дрогобицькому р-ні Львівської обл., за 9 км від Східниці, в с. Ластівка на березі річки Стрий, серед мальовничих Карпат, до Ваших послуг просторий конференц-зал на 30-100 місць, повністю оснащений конференц-обладнанням, бездротовий інтернет та ІТ супровід. Організація фуршетів, кава-брейків. Ресторан української та європейської кухні і тераса на 120 місць, гриль-бар на 65 місць, виїзна кухня. Медікал СПА-Центр: бювет мінеральних вод, критий басейн, дитячий басейн, хаммам, фінська сауна, джакузі, баня і чан, спа-процедури, косметологія , медичні програми та консультація лікаря. Тренажерний зал. Готель і котеджі вміщає  до 140 гостей одночасно, є ще 47 додаткових місць. Аніматор, дитячий майданчик та казкова хатинка. Пляж біля річки Стрий. Активний відпочинок як наодинці, так і в команді, організація екскурсій.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ СПА-ГОТЕЛЮ «РЕСПЕКТ» (Східниця)

Готель розташований у мальовничій долині, оточеній кряжами Карпатських гір. Східниця - бальнеологічний курорт з мінеральними водами. Тут можна чудово провести корпоративний відпочинок і захід ділового характеру. Конференц-зал на 40 місць і зал для переговорів на 12 місць підійдуть для конференцій, переговорів, семінарів, тренінгів. До Ваших послуг 27 комфортабельних номерів: від «Стандартів» до «квартир». Також пропонуємо послуги СПА-центру. Розроблено екскурсії, є можливість велопрогулянок, на території готелю є доріжки для міні-гольфу. Щоб Вам було зручніше добиратися, у нас є послуга трансферу. Читати далі...

Східниця – бальнеологічний курорт, затишна місцевість Львівської області з конференц-залами Східниці. Знаходиться поблизу від Українських Карпат. Ці гори створили для цього селища міського типу унікальний клімат: взимку тут не надто холодно, а влітку немає спеки.

Орендувати конференц-зали Східниці приємно для будь-яких цілей: будь-то корпоративний відпочинок командою товаришів по службі, обговорення ділових питань у конференц-залах Східниці, шоу-програма або прес-конференція. Повітря, на відміну від запилених міст, тут дуже чисте, для оздоровлення є джерела мінеральних вод і лікувальні грязі. Доведено, що вживання місцевої мінеральної води є корисним для нирок, печінки, допомагає роботі шлунка, лікує цукровий діабет, недокрів’я та ін.

Для тих, хто приїхав сюди з метою корпоративного відпочинку в конференц-залах Східниці, будуть цікаві екскурсії по визначних пам’ятках: наприклад, у Національний парк «Сколівські Бескиди», поїздки до неподалік розташованого Львова з його унікальною архітектурою, пам’ятниками, театрами та музеями.