Конференц-зали Яремче

Конференц-зал готелю «KARPATSKI HOTEL & SPA» (Яремче)

Івано-Франківська обл., м. Яремче (Буковель). Серед Карпат до Ваших послуг конференц-зал на 140 місць. Наявне сучасне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Кава-брейки, корпоративи. Ресторан потішить стравами гуцульської та європейської кухні й місцевим колоритом. СПА: відкритий басейн, римська парна з сіллю, краксен, джакузі, душ вражень, кімната для відпочинку, пул-бар. Затишні номери, в тому числі люксові. Безліч розваг, екстремальні види спорту, екскурсії. Трансфер.

Читати далі...

Яремче – місто Івано-Франківської області, за 54 км від обласного центру. За легендою, його історія почалася з бідняка Яреми, який першим оселився серед Карпатських гір. До 2006 року місто йменувалося «Яремча». Татарів, Поляниця, Яблуниця, Вороненко, Микуличин, селище міського типу Ворохта – села Яремчанської міськради. Цей регіон є відправним пунктом для багатьох туристів, які йдуть у похід. Для втомлених мандрівників у цьому регіоні багато затишних міні-готелів. Конференц-зали (Яремча) призначені для ділових заходів.

За наших днів місцевість є гірськолижним і кліматичним курортом із конференц-залами в Яремче. Його оточують гори й пагорби, повітря дуже чисте. Тут чимало баз відпочинку та санаторіїв, де лікують туберкульоз легенів. Місце має популярність у мандрівників і ділових людей, які хочуть влаштувати корпоратив у конференц-залах Яремчі та Яремчанського району. Запрошуємо орендувати конференц-зали Яремча, а також обладнання. Вас гостинно зустрінуть і нададуть харчування та розміщення.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам