Конференц-зали у Буковелі

Конференц-зал готелю «KARPATSKI HOTEL & SPA» (Буковель)

Буковель (Яремче, Івано-Франківська обл.). У Вашому розпорядженні серед Карпат конференц-зал на 140 осіб, оснащений всім необхідним обладнанням. Організація кава-брейків, корпоративів, працює ресторан. Страви гуцульської та європейської кухні. СПА: римська парна із сіллю, відкритий басейн, душ вражень, джакузі, краксен, пул-бар. Номери для постояльців, починаючи зі стандартних і закінчуючи люксовими. Екстрим та ін. розваги, екскурсії. Трансфер.

Читати далі...

Конференц-зал готелю «F&B Spa Resort» (Буковель)

«F&B Spa Resort» розташований у самому серці Карпат, біля підніжжя гірськолижного курорту «Буковель» в Івано-Франківській обл. (с. Поляниця Яремчанського р-ну). До Ваших послуг ресторан із банкетним залом на 110 осіб, який пропонує смачні страви української та гуцульської кухні; комфортні сучасні номери загальною місткістю до 100 гостей у 2-х корпусах та котеджах, 2 відкритих басейни, сауна та ін. СПА, сучасний конференц-зал з можливістю розміщення до 440 осіб. Персонал допоможе в орг. ділової конференції, семінару або зустрічі, а також надасть послугу кава-перерви.

Читати далі...

Буковель - один з найкращих в Україні гірськолижних і СПА-курортів. Тут розташований гірськолижний комплекс «Буковель», в який вкладаються колосальні кошти, із залученням іноземних інвестицій. Знаходиться в Івано-Франківській області, на висоті 850-1372 м над рівнем моря. Найближче село - Поляниця.

В останні роки активно розвивається інфраструктура: дороги, траси, паркінги, готельні комплекси, ресторани, конференц-зали Буковеля, оренда яких часто здійснюється разом з обладнанням. І, звичайно, у Буковелі є 16 підйомників і 60 км трас різних складнощів.

Розвиток курорту і як наслідок конференц-сервісу з конференц-залами Буковеля почався з бази - кількох не надто сучасних готелів, які з часом стали перебудовуватися. Затребуваність конференц-залів Буковеля забезпечує і те, що останнім часом населений пункт стає бальнеологічним і лікувальним курортом.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам