Конференц-зали Івано-Франківська

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ГОТЕЛЮ «НАДІЯ» (Івано-Франківськ)

Готель «Надія» розташований у самому центрі Івано-Франківська (500 м від автовокзалу і залізничного вокзалу, 2 км від аеропорту). Пропонуємо провести форум, конференцію, семінар, нараду в 4-х конференц-залах на 300, 200, 100 місць, а також банкет до 300 осіб. «Надія» – найбільший готель Прикарпаття, на 244 номери (380 місць). Широкий спектр додаткових послуг: новітнє презентаційне, звукове та мультимедійне обладнання; трансфер, автостоянка, екскурсії, кейтеринг, послуги перекладачів, оренда авто, безкоштовний Wi-Fi, сніданок «шведський стіл».

Читати далі...

Конференц-зали в центрі Франківська (Івано-Франківськ)

У центрі Івано-Франківська, напроти Бастіону, до Ваших послуг 3 конференц-зали на 8 осіб, 16 осіб і 24 особи. Наявні все необхідне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Оренда будь-якого залу - не меньш ніж 2 години. Бар-кімната для кава-брейків, гардероб, зручні і комфортабельні меблі. Поруч працюють кафе і ресторани, де можна замовити обід.

Читати далі...

Івано-Франківськ - затишне місто Західної України, яке славиться своєю особливою культурою і традиціями. Конференц-зали Івано-Франківська та його живописного передмістя чекають на Вас із нетерпінням! Тут надзвичайно гарна архітектура, через це Івано-Франківськ ще називають «малим Львовом». Колись це місто було створене як фортецю від захисту кримських татар. Радимо відвідати місто, щоб більше дізнатися про історію України!

Для вас представлені різні конференц-зали Івано-Франківська, орендувати які можна без жодних проблем. Конференц-зали знаходяться при ділових центрах або готелях, що з радістю запропонують також розміщення в номерах і харчування. Крім конференц-залів Івано-Франківська, також є можливість оренди обладнання на будь-який смак.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам