Конференц-зали Кам'янця-Подільського

Конференц-зали готелю «КЛЕОПАТРА» (Кам'янець-Подільський)

Готель «Клеопатра» розташований у Кам’янці-Подільському. До розпорядження клієнтів готелю конференц-зал на 160 місць, офіс-центр на 10 місць і зал для презентацій на 60 місць. Все для конференцій, круглих столів, брифінгів, семінарів і т. д. Обладнання: звукове та для синхронного перекладу, мікрофони, проектор, екран, навушники і приймач. Надаються послуги офіс-менеджера. У готелі також чудовий сервіс щодо номерів, ресторанів, дозвілля. Читати далі...

Конференц-зали готелю «7 днів» (Кам'янець-Подільський)

Готель «7 днів» зручний і цікавий для використання в корпоративних цілях, оскільки єдиний у м. Кам’янець-Подільський надає можливість розміщення великих груп (має 77 двомісних номерів). Великий конференц-зал на 100 осіб, кімната переговорів на 50 осіб та ресторан на 150 осіб допоможуть провести семінари, тренінги та ділові зустрічі на найвищому рівні! Для підняття корпоративного духу є можливість замовити прогулянку на катері по Дністру, пейнтбол або політати на повітряній кулі. Читати далі...

Кам’янець-Подільський – один зі «старожилів», найдавніше місто Хмельницької області. Мальовниче, затишне, невелике містечко з багатою історією і конференц-залами Кам’янця-Подільського, призначених для бізнес-заходів.

Тут тече знаменита річка Смотрич, своєї окружністю вона формує унікальне явище, петлю, де колись було побудоване Старе місто-фортеця, що мало важливе геополітичне положення в культурі часів Київської Русі, зародження християнства і Середньовіччя. У наші дні ця пам’ятка, історико-культурний комплекс, має величезну популярність у туристів і ділових людей, які приїхали на захід в конференц-залі Кам’янця-Подільського.

Зазначимо, що фортеця Старого міста (включена в список спадщини ЮНЕСКО) – не єдина пам’ятка, є ще Турецький бастіон, Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла, міська ратуша та ін. Фортеця міста – зразок найкращої фортифікації Східної Європи.

Відвідуючи місто в різних цілях (наприклад, культурне збагачення або відрядження), можна оселитися в невеликому готелі, яких тут дуже багато, або на знімній квартирі. Орендувати конференц-зали Кам’янця-Подільського можна при будь-якому великому готелі.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам