Конференц-зали Хмельницького

Конференц-зали ТРГК «Либідь Плаза» (Хмельницький)

У центрі міста Хмельницький до Ваших послуг 3 конференц-зали на 25, 30 і 100 місць. Наявні сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Організація кава-брейків, комплексних ланчів, обідів, фуршетів і банкетів. Ресторан на 60 місць запропонує страви європейської кухні з акцентом на м'ясо і стейки. Критий басейн у спортивному клубі. У готелі номери, від стандартних до люксових. Боулінг-клуб. Парковка.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Хмельницький – місто Хмельницької області України на річці Південний Буг. Територія, де знаходиться сучасне місто, була заселена з давніх часів. Побувавши у складі Османської імперії та Речі Посполитої, Російської імперії та СРСР, сьогодні Хмельницький – промисловий і культурний центр Поділля.

Галузі промисловості: металообробка, машинобудування, електронна, харчова, легка, хімічна, виготовлення будматеріалів тощо. Невідривно від економічного, а також культурного і наукового життя міста розвивається і конференц-сервіс – оренда конференц-залів у Хмельницькому.

Попит на конференц-зали Хмельницького тягне за собою пропозицію: потрібний зал можна знайти досить швидко, наприклад, за допомогою інтернет-ресурсів. Існують різні параметри вибору залу: за площею та кількістю посадочних місць, оснащеністю, наявністю додаткових послуг, таких як трансфери або кава-перерви.