Конференц-зали Хмельницького

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «TETRIS» (Хмельницький)

У центрі Хмельницького до Ваших послуг конференц-зал на 20-150 місць, залежно від розсадки, оснащений усім необхідним сучасним конференц-обладнанням і бездротовим інтернетом. Можлива організація кава-брейків, бізнес-ланчів та фуршетів. Банкет на 60 місць. Серед додаткових послуг: трансфер, розселення, запрошення телебачення.

Читати далі...

Конференц-зали оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб» (Хмельницький)

Унікальний комплекс у центрі Хмельницького надасть на 2-му поверсі 3 конференц-зал на 50-500 осіб і також підійде для ділових заходів. Сучасне конференц-обладнання, Wi-Fi. Організовуються кава-брейки, фуршети, банкети, ресторан запропонує страви європейської та японської кухонь, особливістю ресторану є еко-стейки, приготовані на особливому аргентинському грилі, а також кулінарні майстер-класи від шеф-кухаря.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Хмельницький – місто Хмельницької області України на річці Південний Буг. Територія, де знаходиться сучасне місто, була заселена з давніх часів. Побувавши у складі Османської імперії та Речі Посполитої, Російської імперії та СРСР, сьогодні Хмельницький – промисловий і культурний центр Поділля.

Галузі промисловості: металообробка, машинобудування, електронна, харчова, легка, хімічна, виготовлення будматеріалів тощо. Невідривно від економічного, а також культурного і наукового життя міста розвивається і конференц-сервіс – оренда конференц-залів у Хмельницькому.

Попит на конференц-зали Хмельницького тягне за собою пропозицію: потрібний зал можна знайти досить швидко, наприклад, за допомогою інтернет-ресурсів. Існують різні параметри вибору залу: за площею та кількістю посадочних місць, оснащеністю, наявністю додаткових послуг, таких як трансфери або кава-перерви.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам