Хмельницька область

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «TETRIS» (Хмельницька обл.)

У центрі Хмельницького до Ваших послуг конференц-зал на 20-150 місць, залежно від розсадки, оснащений усім необхідним сучасним конференц-обладнанням і бездротовим інтернетом. Можлива організація кава-брейків, бізнес-ланчів та фуршетів. Банкет на 60 місць. Серед додаткових послуг: трансфер, розселення, запрошення телебачення.

Читати далі...

Конференц-зали оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб» (Хмельницька обл.)

Унікальний комплекс у центрі Хмельницького надасть на 2-му поверсі 3 конференц-зал на 50-500 осіб і також підійде для ділових заходів. Сучасне конференц-обладнання, Wi-Fi. Організовуються кава-брейки, фуршети, банкети, ресторан запропонує страви європейської та японської кухонь, особливістю ресторану є еко-стейки, приготовані на особливому аргентинському грилі, а також кулінарні майстер-класи від шеф-кухаря.

Читати далі...

Конференц-зали готелю «КЛЕОПАТРА» (Хмельницька обл.)

Готель «Клеопатра» розташований у Кам’янці-Подільському. До розпорядження клієнтів готелю конференц-зал на 160 місць, офіс-центр на 10 місць і зал для презентацій на 60 місць. Все для конференцій, круглих столів, брифінгів, семінарів і т. д. Обладнання: звукове та для синхронного перекладу, мікрофони, проектор, екран, навушники і приймач. Надаються послуги офіс-менеджера. У готелі також чудовий сервіс щодо номерів, ресторанів, дозвілля. Читати далі...

Хмельницька область.

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам