Чернівецька область

Конференц-зал туристичного комплексy «Услад» (Чернівецька обл.)

У Чернівецькій обл., в с. Ломачинці (Сокирянський р-н), до Ваших послуг на березі Дністра просторий конференц-зал на 60 місць, площею 250 кв.м. Наявне конференц-обладнання, працює бездротовий інтернет. Ресторан на 55 місць, літня тераса зі сценою на 400 місць. Лазня. Всього 102 спальних місць, в тому числі у плавучому будинку на воді.

Читати далі...

Конференц-зали бізнес-простору «BOSSHUB» (Чернівецька обл.)

Чернівці, проспект Незалежності. До Ваших послуг конференц-зали місткістю 15-150 осіб, а також переговорна кімната на 15 осіб і коворкінг-офіс на 6 робочих місць. Універсальне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет - все включене у вартість оренди приміщення. Індивідуальний підхід до кожного заходу. Організація кава-брейків.

Читати далі...

Конференц-зал готельно-розважального комплексу «Карпатська Вежа» (Чернівецька обл.)

За 60 км від Чернівців, у Вижницькому р-ні, де с. Мигово і розкинулися Карпати з цілющими джерелами, до Ваших послуг 2 конференц-зали площею 40 кв.м і 170 кв.м (+10 кв.м для кава-брейків). Наявне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет. Ресторан на 1-му поверсі готелю порадує українською і європейською кухнею. Можливі банкети, вечірки, фуршети, комплексне харчування. Відкритий басейн з підігрівом, сауна, спортзал. Номерний фонд: 31 номер, від стандартних до напівлюксових. Дитяча ігрова кімната, тенісний корт. Стоянка.

Читати далі...

Чернівецька область

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам