Чернівецька область

Конференц-зал гостелу «У Поттера» (Чернівецька обл.)

У центрі Чернівців, у найбільшому гостелі міста, до Ваших послуг конференц-зал на 30 осіб. Наявні сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет, зручні меблі. Також є міні-кухня, де можливі кава-брейки. У гостелі 52 спальних місця, є ВІП-номер з окремою ванною кімнатою, холодильником і телевізором.

Читати далі...

Конференц-зали бізнес-простору «BOSSHUB» (Чернівецька обл.)

Чернівці, проспект Незалежності. До Ваших послуг конференц-зали місткістю 15-150 осіб, а також переговорна кімната на 15 осіб і коворкінг-офіс на 6 робочих місць. Універсальне сучасне конференц-обладнання, бездротовий інтернет - все включене у вартість оренди приміщення. Індивідуальний підхід до кожного заходу. Організація кава-брейків.

Читати далі...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ ТУРИСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ «ЧЕРЕМОШ» (Чернівецька обл.)

Туристичний комплекс у мальовничому місці неподалік від центру Чернівців пропонує широкий спектр послуг зі проведення конференцій, семінарів, тренінгів, презентацій. ТК пропонує конференц-зал на 200 осіб із можливістю синхронного перекладу на 4 іноземних мовах. Різноманітні організаційні форми проведення заходів у двох залах на 40-80 осіб: «круглий стіл», «клас», «театр». Комплексне обслуговування: ресторани, кафе, екскурсії, бізнес-центр, послуги гідів-перекладачів, трансфер, сауна з басейном. Читати далі...

Чернівецька область

Пошук залів

Вибір типу зали Вибір області
Вибір міста

Последние статьи

Статьи по темам